fbpx

Divisjonstennis

I 2019 har Paradis Tennisklubb totalt fem lag i divisjonstennis (NM for lag), deriblant herrenes A-lag som spiller i eliteserien.

20180523_164548
20180602_095817

Damer

1. divisjon: PTK 1 Damer
Tropp: Line Aasen, Vivien Iordache, Stephanie Mayer, Rebekka Collyer, Charlotte Duke, Tomine Owe, Emily Forman, Anna Louise Bjørnestad.

1. divisjon: PTK 2 Damer
Tropp: Anniken Søderstrøm, Susanne Søderstrøm, Monica Mo, Maria Sollohub, Emma Marthinussen, Anna Louise Bjørnestad, Renate Pequeño, Mina Hodzic, Sunniva Aadland, Daniela Pequeño.

Herrer

1. divisjon: PTK 1 Herrer
Tropp: Leyton Rivera, Claudio Rivera, Lukas Hellum-Lilleengen, Fredrik Ask, Viktor Selander, Anders Eide, Baltazar Wiger-Nordås, Stian Tvedt, Arne Schwennicke.

2. divisjon: PTK 2 Herrer
Tropp: Anders Eide, Baltazar Wiger-Nordås, Stian Tvedt, Audun Flatebakken, Lars Vaagbø, Arne Schwennicke, Miran Pavlek, Kristen Foshaug, Nicolas Salaün, Girmachew Alemu, Karl Solli Berge, Fredrik Vabog, Noah Aadland, Philip Stensaker.

3. divisjon: PTK 3 Herrer
Tropp: Fredrik Vabog, Noah Aadland, Philip Stensaker, Jacob Ihlen, Kristian Røsok, Yngve Vaagbø, Jakob Mo, Ulrik Knudsen, August Hvide, Karl Kadar.

Kapteiner

Damelagene

Maria Sollohub

91585623

maria.sollohub@gmail.com

PTK 1 Herrer

Anders Eide

41454234

anders.eide@energi.no

PTK 2 & 3 Herrer

Fredrik Vabog

92638603

fredrik.vabog@bergentennisarena.no

Interesserte spillere kan ta direkte kontakt med en av kapteinene, eller sende en generell henvendelse til klubben på e-post paradistk@hotmail.com.

Hjemmekamper 2019

DATO DIVISJON LAG MOTSTANDER SPILLESTED
Søn 19. mai (kl. 12:00) 1 PTK 2 Damer Oslo TK 2 Fana
Man 20. mai (kl. 17:00) 3 PTK 3 Herrer Fana TK Fana
Tir 21. mai (kl. 17:30) 2 PTK 2 Herrer Bergens TK Bønes
Lør 25. mai (kl. 11:00) 1 PTK 1 Damer Asker TK Fana
Tor 30. mai (kl. 12:00) Elite PTK 1 Herrer Stavanger TK Fana
Lør 1. jun (kl. 12:00) 1 PTK 2 Damer BSTK Fana
Søn 2. jun (kl. 12:00) 2 PTK 2 Herrer Svelvik TK Fana
Tir 4. jun (kl. 17:00) 3 PTK 3 Herrer Nesttun TK Fana
Lør 8. jun (kl. 12:00) Elite PTK 1 Herrer Holmenkollen TK Fana
Man 10. jun (kl. 12:00) Elite PTK 1 Herrer Heming IL Fana
Lør 15. jun (kl. 14:00) 1 PTK 1 Damer Ullern TK 2 Fana
Lør 15. jun (kl. 12:00) 3 PTK 3 Herrer Haugesund TK BTA
Søn 16. jun (kl. 12:00) 1 PTK 1 Damer Nesodden TK Fana
Fre 21. jun (kl. 17:00) 2 PTK 2 Herrer Golia TK 2 Fana
Lør 22. jun (kl. 13:00) 2 PTK 2 Herrer Stavanger TK 3 Fana
Lør 22. jun (kl. 12:00) 3 PTK 3 Herrer Stavanger TK 4 BTA
Lør 17. aug 3 PTK 3 Herrer UISI BTA
Søn 18. aug 1 PTK 1 Damer NTNUI Fana
Søn 18. aug 1 PTK 2 Damer Stavanger TK 2 BTA
Søn 25. aug 1 PTK 2 Damer Holmen TK Fana
Ons 28. aug 3 PTK 3 Herrer Bergens TK 2 Bønes

Back to Top