fbpx

Divisjonstennis

I 2021 har Paradis Tennisklubb totalt seks lag i divisjonstennis (NM for lag), deriblant herrenes A-lag i eliteserien som er dobbelt regjerende seriemestere.

DSC_0385
20180523_164548

Damer

Elite: PTK 1 Damer
Tropp: Vivien Iordache, Anna Louise Bjørnestad, Rebekka Collyer, Line Aasen, Sunniva Aadland, Daniela Pequeño, Stephanie Mayer, Charlotte Duke.

1. divisjon: PTK 2 Damer
Tropp: Anniken Søderstrøm, Susanne Søderstrøm, Monica Mo, Maria Sollohub, Emma Marthinussen, Charlotte Duke, Emily Forman, Tomine Owe, Renate Pequeño, Mina Hodzic.

Herrer

Elite: PTK 1 Herrer
Tropp: Lukas Hellum-Lilleengen, Andreja Petrovic, Leyton Rivera, Claudio Rivera, Baltazar Wiger-Nordås, Viktor Selander, Anders Eide, Stian Tvedt.

1. divisjon: PTK 2 Herrer
Tropp: Anders Eide, Audun Flatebakken, Arne Schwennicke, Kristen Foshaug, Fabian Selvik, Philip Stensaker, Nicolas Salaün, Karl Solli Berge, Fredrik Vabog, Girmachew Alemu, Bendik Kalsnes.

2. divisjon: PTK 3 Herrer
Tropp: Karl Solli Berge, Fredrik Vabog, Girmachew Alemu, Bendik Kalsnes, Felix Nyborg, Rasmus Grindheim, Jens Fredrik Sylvester-Jensen, Henrik Horjen, Alexander Ingebrigtsen, Glenn Kristiansen, Yngve Vaagbø, Jakob Mo.

3. divisjon: PTK 4 Herrer
Tropp: Yngve Vaagbø, Jakob Mo, Eskil Lotsberg, Henrik Sylvester-Jensen, Alexander Mohn, Ådne Lotsberg, Nicolai Skogstrand, Aksel Angeltvedt, Miles Isaksen, William Søderstrøm.

Kapteiner

PTK 1 & 2 Damer

Maria Sollohub

91585623

maria.sollohub@gmail.com

PTK 1 Herrer

Anders Eide

41454234

anders.eide@energi.no

PTK 2, 3 & 4 Herrer

Fredrik Vabog

92638603

fredrik.vabog@outlook.com

Interesserte spillere kan ta direkte kontakt med en av kapteinene, eller sende en generell henvendelse til klubben på e-post paradistk@hotmail.com.

Hjemmekamper 2021

DATODIVISJONLAGMOTSTANDERSPILLESTED
Ons 19. mai (tid TBA)1PTK 2 HerrerBergens TK 1TBA
Lør 22. mai (kl. 12:00)ElitePTK 1 HerrerOslo TK 1Fana
Lør 22. mai (kl. 12:00)3PTK 3 HerrerBryne TK 2BTA
Man 24. mai (tid TBA)ElitePTK 1 HerrerStabekk TK 1Fana
Tors 27. mai (tid TBA)ElitePTK 1 DamerStabekk TK 1Fana
Lør 29. mai (kl. 12:00)ElitePTK 1 HerrerHolmenkollek TK 1Fana
Søn 30. mai (kl. 12:00)ElitePTK 1 HerrerUllern TK 1Fana
Søn 30. mai (kl. 12:00)2PTK 3 HerrerAsker TK 1BTA
Man 31. mai (tid TBA)3PTK 4 HerrerNesttun TK 1TBA
Ons 2. mai (tid TBA)ElitePTK 1 DamerStavanger TK 1Fana
Lør 5. juni (kl. 10:00)1PTK 2 DamerHolmenkollen TK 1TBA
Lør 5. juni (kl. 14:00)1PTK 2 HerrerSnarøya TK 1TBA
Søn 6. juni (kl. 12:00)ElitePTK 1 DamerHeming IL 1Fana
Man 14. juni (tid TBA)3PTK 4 HerrerBergens TK 2TBA
Lør 19. juni (kl. 12:00)1PTK 2 DamerGrefsen TK 1TBA
Søn 20. juni (kl. 12:00)1PTK 2 DamerStabekk TK 2TBA
Lør 21. august (kl. 12:00)2PTK 3 HerrerStabekk TK 2TBA
Søn 22. august (kl. 12:00)3PTK 4 HerrerEgersund RK 1TBA
Tors 26. august (tid TBA)3PTK 4 HerrerFana TK 1Fana
Lør 28. august (kl. 12:00)1PTK 2 HerrerKristiansand TK 1TBA
Søn 29. august (kl. 12:00)1PTK 2 HerrerHønefoss TK 1Fana
Søn 29. august (kl. 12:00)2PTK 3 HerrerHamar IL 1BTA

 

Back to Top